Transfer Koşulları

Transfer hizmetinden yararlanacak olan müşteriler bu koşullara uymakla yükümlüdür.

Değerli Müşterilerimiz,

Talep etmiş olduğunuz transfer hizmetiyle alakalı sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, daha seyahatinizin başlangıcında yolculuğunuzun eziyete dönüşmemesi için aşağıdaki kurallara uymanız rica olunur .

1) Hizmetler
Firmamız, müşterilerine bakımlı ve lüks veya ekonomik sınıfı araçları ile en iyi hizmeti vermek için bu sektörde bulunmaktadır. Araçlarımız sizin araçınız sayılması da sizlerin araçlarımıza kendinizin gibi bakmasını gerektirmektedir.

2) Rezervasyon
Transfer talebinde bulunacak kişi yada firmalar, sitemizde bulunan online rezervasyon formunu doldurarak veya 0532 284 1150 telefon numaranızdan rezervasyon yaparak hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

3) Rezervasyon Onayı
Transfer rezervasyonunu doldurup tarafımıza gönderildikten sonra, Shuttle Transfer çalışanları sizlere bırakmış olduğunuz telefon numarasından anında ulaşabilecek rezervasyonunuzu onayladıktan sonra transfer işlemleriniz yapılacaktır.

4) Geliş Transferleri
Havalimanı Transfer ve Araç Kiralama firmamızdan, transfer ve kiralama talebinde bulunan müşterilerimiz, kendi ülke veya şehirlerinde uçağa binmeden önce telefon ile geliş transfer taleplerini, son kez onaylattırmak zorundadır.Bunun nedeni Uçakların rötor yapmasından kaynaklıdır.

5) Müşterinin Karşılanması
Havalimanı Transfer ve Araç Kiralama firması tecrübeli personeli veya sürücüsü, havalimanında, müşterinin adının yazılı olduğu tabela ile siz değerli kişileri karşılar.

6) Transfer Ücretinin Ödenmesi
Transfer ücretleri, transferin başlaması ile birlikte peşin veya kredi kartı şeklinde sürücüye ödenir. Veya internet sitemiz üzerinden rezervasyon sırasında ödeme yapılır.